Zbliżają się Dni Ziemi Juchnowieckiej 2021. Wierzymy, że będziecie z nami. Czeka mnóstwo atrakcji – koncerty muzyczne, kabaret, poetyckie spotkanie z Trylobitem, zmagania wymiataczy, sport… Mamy nadzieję, że od 2 do 5 lipca przeżyjemy wspólnie niezapomniane chwile.

Zaczynamy w piątek, 2 lipca w Juchnowcu Kościelnym poetyckim spotkaniem z Trylobitem, tak lubianą przez Was grupą teatralną Ośrodka Kultury. W sobotę, 3 lipca zapraszamy do Ignatek-Osiedla, gdzie nastąpi otwarcie nowej świetlicy. W pięknej świetlicy odbędzie się Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny, a przed świetlicą będą gry i zabawy rodzinne, wystąpi też nagradzany na wielu ogólnopolskich przeglądach kabaret Sakreble. W niedzielę, 4 lipca na stadionie w Juchnowcu Dolnym przystąpimy do turnieju wymiataczy o Puchar Wójta. Szykuje się wielkie show, które zakończy swoim koncertem gwiazda muzyki tanecznej - JORRGUS. Poniedziałek, 5 lipca jest zarezerwowany dla miłośników wędkarstwa i Zawody Wędkarskie o Złotą Rybkę Juchnowiecką.

Gorąco zapraszamy do wspólnej zabawy. Szczegóły dotyczące Dni Ziemi Juchnowieckiej w Ośrodku Kultury. Zgłoszenia do udziału w turniejach przyjmowane są telefonicznie pod numerami: 85 719 60 56 oraz 530 453 059.      
Plakat promocyjny Dni Ziemi Juchnowieckiej