Za nami Dni Ziemi Juchnowieckiej 2021. Dni pełne wrażeń i pozytywnej energii

Dni Ziemi Juchnowieckiej rozpoczęliśmy melancholijnie piątkowym „Wieczorem z poezją i Trylobitem” w Ośrodku Kultury. W sobotę byliśmy na pikniku w Ignatkach-Osiedle, gdzie miało miejsce uroczyste otwarcie nowej świetlicy. W pięknym budynku rozegrano Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny. Najlepszym szachistą okazał się Krzysztof Szczuka. Potem był recital Olega Kobzara i występ kabaretu „Sakreble”. Niedziela była niesamowita. Lało niemiłosiernie. Mimo to udało się przeprowadzić Turniej Wymiataczy o Puchar Wójta. Tytuł najsilniejszego sołectwa w gminie zdobyły Koplany. Drugie miejsce zajęło Księżyno-Kolonia, trzecie – Lewickie-Stacja, a czwarte – Wojszki. Po rywalizacji wymiataczy bawiliśmy się na koncercie z Jorrgusem. Dni Ziemi Juchnowieckiej zakończyliśmy na spokojnie podczas IX Zawodów Wędkarskich o Złotą Rybkę Juchnowiecką w Koplanach. 

Wszystkim, którzy bawili się z nami, którzy byli z nami w deszczu i w słońcu mówimy: „Wielkie dzięki!”