To będzie sobota pełna atrakcji!
Już w sobotę, 12 lipca zapraszamy na stadion w Juchnowcu Dolnym na wyjątkowy piknik. Głównym punktem imprezy będzie mecz piłkarski Pasja Kleosin – Jagiellonia Białystok! Początek historycznego spotkania o godziny 11.00, a jagiellońskie stanowisko ma już funkcjonować od godz. 9.00

Wszystkich, którzy wybiorą się na piknik witać będzie słynna jagiellońska pszczółka. Maskotka na pewno chętnie przybije „piątkę” z kibicami i zrobi sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.
W sobotę atrakcji nie zabraknie. Starsi będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań lekarskich (pomiar ciśnienia krwi i poziomu cukru, analiza składu ciała, zabiegi oraz konsultacje kosmetyczne). Dzieci i młodzież oddadzą się zabawom, grom ruchowym oraz animacjom. Przewidziane są także konkursy ekologiczne z atrakcyjnymi nagrodami. Najmłodsi skorzystają również bezpłatnie z dmuchanych zamków i zjeżdżalni. W programie są także występy muzyczne.
Piknik odbędzie się w ramach projektu „W Juchnowcu kultura, zdrowie i natura”. Projekt prowadzi Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny we współpracy z Urzędem Gminy Juchnowiec Kościelny.
Serdecznie zapraszamy do Juchnowca Dolnego!!!


DorotaK | 11.07.2014 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media