Powrót „Zenusia”. Zapraszamy na wyjątkowy spektakl teatralny
„Tylko nie Zenuś”, po wakacyjnej przerwie, wraca na juchnowiecką scenę. Na spektakl zapraszamy do Ośrodka Kultury w niedzielę, 21 września o godz. 19. Prawdopodobnie będzie to ostatnia okazja, aby zobaczyć w tym roku „Zenusia”.


Przedstawienie było wystawiane już kilkukrotnie. Za każdym razem sala widowiskowa Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym pękała w szwach, i za każdym razem słyszeliśmy, że publiczność doskonale bawiła się na przedstawieniu.
Autorem i reżyserem spektaklu jest Teresa Radziewicz, która pojawia się również na scenie. Akcja toczy się na Olimpie, gdzie greccy bogowie i boginie narzekają na nudę. Co się dzieje? Zeus się postarzał i… ciągle kursuje na Ziemię. Piękna Afrodyta z przebiegłą Artemidą biorą zatem sprawy w swoje ręce. Mają plan, ale misternie uknuta intryga wymyka się spod kontroli... Resztę można zobaczyć samemu.
Zapraszamy w niedzielę do Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym!

„TYLKO NIE ZENUŚ”
sztuka w jednym akcie, ale w dwunastu scenach
AUTOR: Teresa Radziewicz
REŻYSERIA: Teresa Radziewicz
OBSADA: Agnieszka Maliszewska, Marek Muszyński, Teresa Muszyńska, Anna Radziewicz, Grzegorz Radziewicz, Teresa Radziewicz, Krzysztof Sokólski, Zofia Szczytko, Agnieszka Więsław, Iwona Woźniuk, Agnieszka Zarachowicz.
EFEKTY DŹWIĘKOWE I ŚWIETLNE: Wojciech Litwiejko.


kboni | 19.09.2014 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media