Zbliża się Bieg Konopielki
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny szykuje się do jednej z największych tegorocznych imprez w naszej gminie. 28 maja odbędzie się 4. Bieg Konopielki – wydarzenie łączące w sobie elementy sportu, rekreacji i kultury. Zapraszamy do udziału w imprezie oraz śledzenia informacji o przygotowaniach do Biegu Konopielki.


Bieg Konopielki stał się jedną z wizytówek juchnowieckiej gminy. Jest to impreza ceniona oraz rozpoznawalna w regionie i kraju. Obecnie na liście zgłoszeń do biegu głównego na 10 km znajdują się już nazwiska ponad 100 zawodników z Białegostoku, Hajnówki, Łomży, Siedlec, Warszawy, a nawet Poznania. Jest też spora grupa biegaczy z naszej gminy. Zapraszamy wszystkich do rejestracji, a tych którzy nie są gotowi zmierzyć się z 10-kilometrową trasą zachęcamy do udziału w biegach towarzyszących – familijnym, gdzie startują rodziny w trzyosobowych składach oraz biegu z VIP-ami. Tu, obok wójta gminy Juchnowiec Kościelny oraz innych VIP¬-ów pobiec może praktycznie każdy zainteresowany.     
- Staramy się, aby Bieg Konopielki był prawdziwym świętem. Będą puchary, będą atrakcyjne nagrody, niespodzianki, będzie przede wszystkim rewelacyjna atmosfera, tak w Juchnowcu Dolnym, jak i przepięknym, malowniczym Frampolu, gdzie odbędzie się piknik podsumowujący imprezę.  Do zobaczenia 28 maja – zapowiada Krzysztof Sokólski, szef imprezy i dyrektor Ośrodka Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny.
Rejestracja, regulamin i szczegóły dotyczące Biegu Konopielki na stronie www.biegkonopielki.pl oraz telefonicznie 85 719 60 56.    tomaszl | 01.04.2016 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media