W sobotę czeka nas wielkie wydarzenie – 4. Bieg Konopielki!!!Zapraszamy do Juchnowca. Uwaga na ograniczenia komunikacyjne

Już w sobotę, 28 maja odbędzie się 4. Bieg Konopielki! Na stadionie w Juchnowcu Dolnym spotykamy się o godz. 10. Bieg główny na 10 km startuje o godz. 12. Wcześniej zapraszamy na biegi towarzyszące – familijny oraz z vipa-ami.  
Czeka nas wielkie święto. Zainteresowanie biegiem jest ogromne. Na stracie stanie wielu zawodników z terenu naszej gminy. Przyjedzie też mnóstwo gości z Białegostoku, Hajnówki, Białowieży, Łomży, ale także z Warszawy, czy Kielc. Na liście startowej są jeszcze wolne miejsca. Zatem zapraszamy do zapisów. Jeśli nie do biegu na 10 km, to na przykład do biegu z vip-ami. Dystans ok. 300 metrów pokona każdy – zawodowiec, ale także młodzież, czy dzieci. Tutaj można zmierzyć się choćby z wójtem naszej gminy Krzysztofem Marcinowiczem, który również planuje swój start.
Bieg Konopielki, to prawdziwe wydarzenie. Przyszykujmy się na przyjęcie gości. Zwłaszcza Juchnowiec Dolny znajdzie się w punkcie uwagi. Zapraszamy mieszkańców do wychodzenia na trasę biegu i kibicowania zawodnikom. 
Start oraz meta biegu głównego usytuowane zostaną na stadionie w Juchnowcu Dolnym. Po starcie zawodnicy wybiegną bramą od strony lasu i po chwili skręcą w prawo. Po pokonaniu odcinka piaszczystej drogi znajdą się na drodze powiatowej 1503 B, skręcą w prawo i dobiegną do skrzyżowania z drogą powiatową 1502 B, po czym skierują się w główną ulicę Juchnowca Dolnego. Dalej obiorą kierunek na Wólkę. Na skrzyżowaniu w Wólce będzie pętla i powrót do Juchnowca. Z tym – i tu ważna rzecz – po wbiegnięciu do Juchnowca Dolnego zawodnicy skierowani zostaną drogami lokalnymi (przy kapliczce, mniej więcej na wysokości pętli autobusowej w lewo i zaraz w prawo), po czym wbiegną na stadion bramą główną, kończąc pierwszą pętlę. 
W związku z biegiem w sobotę, w godzinach 12.00 – 14.00 dojdzie do ograniczeń komunikacyjnych na trasie biegu. Informujemy, że czasowo całkowicie wyłączone zostaną z ruchu komunikacyjnego odcinki trasy biegu - odcinek od torów kolejowych do skrzyżowania z główną ulicą Juchnowca Dolnego i dalej do Wólki. Mieszkańców przepraszamy za utrudnienia, licząc na wyrozumiałość i jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie. 
Szczegóły dotyczące 4. Biegu Konopielki na stronie www.biegkonopielki.pl 

tomaszl | 26.05.2016 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media