Święto „Koplanianek” na zakończenie Dni Ziemi Juchnowieckiej
Dni Ziemi Juchnowieckiej 2018 zakończone!!! A zakończenie było wyjątkowe. W Koplanach obchodziliśmy jubileusz zespołu folklorystycznego „Koplanianki” połączone z promocją płyty naszej grupy.
Gratulacjom nie było końca. Nie zabrakło także wzruszeń.


„Koplanianki” obchodzą 30. a właściwie 31. rocznicę istnienia, ale z fetowaniem tej „trzydziestki” czekaliśmy na moment szczególny. Ten moment właśnie nadszedł – nie dość, że z Koplaniankami zamknęliśmy tegoroczne Dni Ziemi Juchnowieckiej, to mieliśmy też wielką przyjemność zaprezentować płytę wydaną z okazji jubileuszu.
W dniu święta „Koplanianek” nie zabrakło przyjaciół zespołu. Były z nami grupy: „Srebrne Nutki” z Kleosina,  „Klepaczanki”, „Folwarczanki”. Gratulacje jubilatkom złożył wicemarszałek województwa podlaskiego  Maciej Żywno i oczywiście wójt gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztof Marcinowicz, pod którego patronatem honorowym wydana została płyta.
Gości było wielu, ale przede wszystkim była cudowna rodzinna, atmosfera. To wszystko w dniu święta Koplanianek, którym raz jeszcze dziękujemy za tyle pięknych lat i życzymy wszystkiego dobrego.tomaszl | 03.07.2018 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media