ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH
Uprzejmie informujemy, że na terenie Gminy Juchnowiec Kościelny, w terminie 18-29.11.2019 r., rozpocznie się objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych, „elektrośmieci”, zużytych opon, tekstyliów w terminie zgodnym z harmonogramem załączonym poniżej. Zbiórka rozpoczyna się od godziny 6:00 rano. Odpady wystawione po przejeździe samochodu nie zostaną zabrane.


Wystawiamy: stare meble, szafy, szafki kuchenne, wersalki, fotele, krzesła, elementy wyposażenia mieszkania, takie jak materace czy dywany itp. oraz kompletny, nierozebrany sprzęt, który ze względu na charakter zbiórki, przeznaczony ma być do recyklingu (zużyty, zepsuty, przeznaczony do wyrzucenia sprzęt elektryczny, elektroniczny np. telewizory, komputery, lodówki, suszarki, telefony itp.), zużyte opony od samochodów osobowych (w ilości wskazującej na pochodzenie z gospodarstwa domowego), tekstylia, ubrania, materiały, rowery. Przedmioty codziennego użytku, jak każdy z nas ma w domu, np. suszarki na pranie czy deski do prasowania.

Nie wystawiamy: odpadów niebezpiecznych tj.: akumulatorów, baterii, farb, leków, strzykawek, wyrobów azbestowych, a także lamp oświetleniowych, styropianu, wełny mineralnej, odpadów poremontowych, gruzu, papy, worków po nawozach, okien, drzwi, opakowań po chemikaliach, olejach czy truciznach, ziemi, ceramiki (terakoty, glazury i innych płytek ceramicznych), elementów armatury, desek, kartonów, paneli ściennych i podłogowych, rur, kabli, wykładziny, butelek typu PET, szkła butelkowego i opakowaniowego, wanien, muszli klozetowych i pozostałych elementów należących do ceramiki łazienkowej.

W związku z powyższym prosimy o dokładne sprawdzenie daty zbiórki oraz dostosowanie wystawianych przedmiotów do ww. informacji.

Terminarz odbioru


 
tomaszl | 07.11.2019 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media