http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Rusza 8. edycja Nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny „Pierścień Podskarbiego Włoszka”
Artykuł dodany przez: tomaszl (2018-12-19 15:30:30)

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że w tegorocznej, VIII edycji Nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny „Pierścień Podskarbiego Włoszka”, wyjątkowego wyróżnienia przyznawanego w trzech kategoriach, za budowę wizerunku i promocję juchnowieckiej gminy, Kapituła Nagrody, na posiedzeniu 4 lutego br., wyłoniła Nominowanych.

1. Kategoria FIRMA: ALEX Sp. z o. o. z Kleosina, BK TRAS ROBOTY DROGOWE Borsukiewicz s. j. z Hyniewicz, GRAFS z Hryniewicz;
2. Kategoria OSOBA: Jerzy Kalina z Solniczek, Patryk Pietrzeniak z Klewinowa, Aleksy Ryżyński z Wojszek;
3. Kategoria INSTYTUCJA/PRZEDSIĘWZIĘCIE/WYDARZENIE: „Barwy folkloru” (konkurs organizowany przez Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym), „Juchnowieckie szepty o historii” (Gminna Biblioteka Publiczna w Juchnowcu Kościelnym), „Na zielonym polu...” (płyta zespołu folklorystycznego „Koplanianki” wydana przez Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny).

Ogłoszenie tegorocznych Laureatów i uroczyste wręczenie wyróżnień odbędzie się w sobotę, 16 lutego br. podczas uroczystej gali w Dworku „Tryumf” w Księżynie.

Nagroda „Pierścień Podskarbiego Włoszka” jest wyróżnieniem honorowym. Patronuje jej Stanisław Zachariaszewicz Włoszek, właściciel dóbr juchnowieckich w połowie XVI stulecia.Nagrody Wójta Gminy „Pierścień Podskarbiego Włoszka” – dotychczasowi laureaci

Do 22 stycznia przyjmujemy zgłoszenia do Nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny „Pierścień Podskarbiego Włoszka”. Nagroda jest wyróżnieniem przyznawanym firmom, osobom i instytucjom, które poprzez swoje działania przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku gminy Juchnowiec Kościelny, zachowując jednocześnie wysokie standardy etyczne i zawodowe. Poniżej przedstawiamy dotychczasowych laureatów Nagrody. Przypominamy jednocześnie, że „Pierścienie Podskarbiego Włoszka” przyznawane są w trzech kategoriach: a) FIRMA; b) OSOBA; c) INSTYTUCJA/PRZEDSIĘWZIĘCIE/WYDARZENIE. Zgłaszać kandydatów do Nagrody mogą pełnoletni mieszkańcy gminy, stowarzyszenia, instytucje i firmy działające na terenie gminy, jednostki organizacyjne gminy Juchnowiec Kościelny, a także pełnoletnie osoby, stowarzyszenia, instytucje i firmy spoza terenu gminy. Zgłoszenia należy składać osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy lub drogą pocztową oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej kandydacippw@juchnowiec.gmina.pl. Spośród zgłoszeń Kapituła Nagrody wybierze nominowanych do Nagrody, następnie laureatów. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się 16 lutego w „Dworku Tryumf” w Księżynie.

Dotychczasowi laureaci Nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny „Pierścień Podskarbiego Włoszka”

za rok 2011:
- Andrzej Zieniewicz, Kleosin, biegacz długodystansowy
- ChM, Lewickie, producent specjalistycznych implantów i narzędzi dla ortopedii i traumatologii
za rok 2012:
- Teresa Radziewicz, Juchnowiec Górny, poetka
- Plum spółka z o. o., Ignatki, projektant i producent zaawansowanej elektroniki przemysłowej
za rok 2013:
- ks. Stanisław Niewiński, Lewickie, pasjonat historii Ziemi Juchnowieckiej i autor publikacji na ten temat
- Zdrojówka Spa Wellness , Horodniany, oferująca specjalistyczne zabiegi wspomagające urodę i samopoczucie
za rok 2014:
- bp Henryk Ciereszko, Juchnowiec Dolny
- ABW Superbruk spółka z o. o., Hryniewicze, producent kostki brukowej
za rok 2015:
 - Grzegorz Radziewicz, Juchnowiec Górny, artysta malarz
- Wydział Zarządania Politechniki Białostockiej, Kleosin
- „Bieg Konopielki”, organizator Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny
za rok 2016:
- Renata i Jacek Kowalikowie z Frampola
- Kafel-Kar z Hryniewicz
- Zespół Folklorystyczny „Koplanianki” za rok 2017:
- Anna Radziukiewicz-Karpowicz ze Śródlesia, dziennikarka, publicystka, pisarka
- Rak-Bud z Księżyna
- Stowarzyszenie Przyjaciół Brończan „Brończany Razem”

Rusza 8. edycja Nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny „Pierścień Podskarbiego Włoszka” Rozpoczynamy 8. edycję Nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny „Pierścień Podskarbiego Włoszka”. Nagroda jest wyróżnieniem przyznawanym firmom, osobom i instytucjom, które poprzez swoje działania przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku gminy Juchnowiec Kościelny, zachowując jednocześnie wysokie standardy etyczne i zawodowe.
Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: a) FIRMA; b) OSOBA; c) INSTYTUCJA/PRZEDSIĘWZIĘCIE/WYDARZENIE. Zgłaszać kandydatów do Nagrody mogą pełnoletni mieszkańcy gminy, stowarzyszenia, instytucje i firmy działające na terenie gminy, jednostki organizacyjne gminy Juchnowiec Kościelny, a także pełnoletnie osoby, stowarzyszenia, instytucje i firmy spoza terenu gminy. Zgłoszenia należy składać osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy lub drogą pocztową oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej kandydacippw@juchnowiec.gmina.pl. Na zgłoszenia czekamy do 22 stycznia 2019 r. Spośród zgłoszeń Kapituła Nagrody wybierze nominowanych do Nagrody, następnie laureatów. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się 16 lutego w „Dworku Tryumf” w Księżynie. Po gali zapraszamy na bal karnawałowy. Bal ma charakter otwarty. Szczegóły odnośnie imprezy oraz zakupu biletów dostępne są w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym (tel. 85 719 60 56).
Zapraszamy do zgłaszania kandydatur do Nagrody. I uwaga, wśród zgłaszających rozlosowane zostaną dwa bezpłatne podwójne zaproszenia na galę i bal!
Szczegóły dotyczące Nagrody, w tym dokładny regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo w załącznikach zamieszczonych na naszej stronie - pod banerem "Pierścień Podskarbiego Włoszka 2018"

Zgłoszenie kandydata
Oświadczenie kandydata
Regulamin nadania nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny "Pierścień Podskarbiego Włoszka"


adres tego artykułu: http://www.juchnowiec.gmina.pl/infopage.php?id=221