http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Dzień Kobiet spędzony w cudownym gronie
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2016-03-10 07:59:25)

Dużo śpiewu, tańca, kwiaty, słodkie juchnowieckie wypieki, cudowna atmosfera - tak wyglądało spotkanie z okazji Dnia Kobiet w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym.


Podczas wtorkowego wieczoru czas umilały "Srebrne Nutki" z Kleosina. Zgodnie z oczekiwaniami koncert "Srebrnych Nutek" podbił serca publiczności. Wiele wzruszeń wywołały cudowne piosenki w wykonaniu Marty Zalewskiej z Hołówek Dużych, a energii dodał pokaz tańca nowoczesnego zaprezentowany przez grupę Ośrodka Kultury. Na koniec była wielka niespodzianka. Juchnowiec odwiedzili mistrzowie tańca towarzyskiego - Paulina Orlińska z Białegostoku oraz Dawid Sobolewski z Rumejk. Paulina z Dawidem mają na koncie wiele sukcesów, w tym złote medale ogólnokrajowych championatów, a we wtorek zaprezentowali swoje umiejętności podczas spotkania w Juchnowcu. Ich występ zebrał ogromną owację, a brawom nie było końca.
Wszystkim, którzy spędzili wtorkowy wieczór w Ośrodku Kultury dziękujemy za obecność i stworzenie wyjątkowej atmosfery. Paniom jeszcze raz życzymy wiele uśmiechu i radości.
adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=72464