http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Vademecum rynków zagranicznych - Litwa
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2016-03-31 09:25:53)

W imieniu Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego oraz Politechniki Białostockiej zapraszam do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat rynku litewskiego. W ramach spotkania przedstawiona zostanie specyfika prowadzenia biznesu na Litwie, uwarunkowania prawne, ekonomiczne, możliwości inwestowania oraz „kultura” prowadzenia biznesu a także zostaną wskazane branże najszybciej rozwijające się. Uczestnicy spotkania otrzymają oferty współpracy kooperacyjnej firm litewskich.


Vademecum rynków zagranicznych Litwa odbędzie się 6 kwietnia 2016 r. w Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej, ul. Zwierzyniecka 16, w Białymstoku.

Spotkanie poprowadzi Pan Henryk Szymański, Radca- Minister, Kierownik Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wilnie oraz Krzysztof Januszkiewicz – I sekretarz Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wilnie.

Udział w Vademecum jest bezpłatny. Vademecum rynków zagranicznych jest organizowane w ramach projektu Enterprise Europe Network.

Zgłoszenia przyjmujemy do 1 kwietnia 2016 r.

Vademecum rynków zagranicznych odbywa się pod honorowym patronatem JM Rektora Politechniki Białostockiej.


W załączeniu przekazuję program wydarzenia oraz kartę zgłoszeniową.

Serdecznie zapraszam do udziału.

Program

Karta zgłoszeniowa
adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=72475