http://www.juchnowiec.gmina.pl

::
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2016-09-16 09:07:26)

XIV edycja konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej”!

Uprzejmie informujemy, że 30 czerwca 2016 roku Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła XIV edycję konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny – CERTYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej”.  

Konkurs ma na celu wyłonienie w danym roku najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych turystom produktów turystycznych, a także ich promocję. Jest o co walczyć - do wygrania jest nie lada gratka – Miano Złotego Certyfikatu, a także Kampania promocyjna prowadzona przez Polską Organizacją Turystyczną o wartości 100 000 złotych!
Wzorem lat ubiegłych Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna będzie pełnić funkcję regionalnego koordynatora tego przedsięwzięcia. W roku 2015 dzięki owocnej współpracy PROT z Urzędem Marszałkowskim oraz mediami regionalnymi do konkursu zgłosiła się rekordowa liczba produktów turystycznych – 37! Liczymy na to, że w tegorocznej edycji osiągniemy lepszy wynik. Produkty turystyczne wyróżnione praz  Prezesa PROT oraz Marszałka Województwa Podlaskiego zostaną włączone w wybrane, działania promocyjne prowadzone przez PROT. Dla najlepszych produktów turystycznych etapu regionalnego zostaną przygotowane foldery, które będą dystrybuowane w centrach i punktach IT w regionie, na targach krajowych i zagranicznych oraz imprezach promocyjnych w których PROT weźmie udział w 2015 roku.
Inauguracja etapu regionalnego konkursu odbyła się 31 lipca 2016 roku na antenie Polskiego Radia Białystok podczas Mistrzostw Polski w Pływaniu Na Byle Czym. Co warto podkreślić, impreza ta zdobyła certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej w 2007 roku.
Konkurs kierowany jest do LOT-ów, samorządów, instytucji i stowarzyszeń, przedsiębiorców, twórców produktów turystycznych, oraz do organizatorów turystyki.
Zgłoszenia przyjmowane są do 14 października 2016.
Propozycje można zgłaszać  poprzez aplikację internetową, która funkcjonuje pod adresem: http://konkurs.pot.gov.pl
Bieżące  informacje dotyczące etapu regionalnego konkursu znajdą Państwo na stronie www.podlaskieit.pl i www.polskapodajdalej.pl

Organizatorzy: Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna, Polska Organizacja Turystyczna
Współorganizator: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Patronat honorowy: Marszałek Województwa Podlaskiego
Patronat: Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, Przewozy Regionalne Oddział Podlaski, Izba Przemysłowo – Handlowa w Białymstoku, Izba Przemysłowo – Gospodarcza w Suwałkach, Polska Izba Turystyki – Oddział Podlaski
Patronaty medialne: Polskie Radio Białystok, Kurier Poranny, Gazeta Współczesna, TVP3 Białystok, BiałystokOnline
adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=72594