Andrzej Leończuk i Paulina Łapińska okazali się najlepsi w biegu „Przybij Piątkę w Kleosinie”. Paulina wyprzedziła Julitę Bielawiec i Iwonę Rakowską. Na męskim podium obok Andrzeja stanęli Bogusław Andrzejuk i Wojciech Augustynowicz. Specjalne nagrody wójta gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztofa Marcinowicza trafiły do najszybszych biegaczek i biegaczy z juchnowieckiej gminy: Julity Bielawiec, Magdaleny Syguły-Iwaniuk, Moniki Zielińskiej oraz Filipa Tarnogórskiego, Marka Kaweckiego i Adama Półkośnika. Ale zwycięzcami mogą czuć się wszyscy, którzy pojawili się w sobotni wieczór na starcie. Przekazaliście nam mnóstwo energii, choć tej energii dostarczył cały piknik.

Był ogrom radości w biegach i sportowych konkurencjach rodzinnych, w strefie dmuchańców, przy stanowisku ekologicznym „Naszej Natury”. Było wiele wrażeń przy pokazie motocyklowym, animacjach Krakowskiego Teatru Ulicznego, Fire Show i bardzo profesjonalnie przygotowanym występie VIVA ARTE. Świetny kontakt z publicznością nawiązał NORBI, który nagradzał najlepszych biegaczy. Klimat całego spotkania był niebywały. Nie zapomnimy go na długo i dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na piknik, tworząc fantastyczną atmosferę sportowego, rekreacyjnego, muzycznego i kulturalnego święta.
Piknik został przeprowadzony w ramach projektu „Cztery pory roku z juchnowiecką kulturą”