To będzie muzyczna uczta dla serca i duszy. W czwartek, 26 maja gościmy w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym wirtuoza fortepianu Waldemara Malickiego!!! Wspólnie z Polskim Impresariatem Muzycznym oraz Narodowym Instytutem Muzyki i Tańca zapraszamy na wyjątkowy koncert z cyklu „Z klasyką przez Polskę”. Koncert rozpocznie się o godzinie 18. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy – tel. 85 719 60 56 oraz 530 453 059.
Na Podlasiu koncert „Z klasyką przez Polskę” odbędzie się zaledwie w kilku miejscach. Jest nam niezmiernie miło, że to Juchnowiec Kościelny znalazł się na krótkiej liście Polskiego Impresariatu Muzycznego. Nie bez znaczenia były opinie, jakimi w świecie kultury cieszy się juchnowiecka gmina.

Zapowiada się niepowtarzalne wydarzenie. Waldemar Malicki jest jednym z najbardziej wszechstronnych polskich pianistów, współautorem i wykonawcą projektu „Filharmonia Dowcipu”, laureatem Telekamery 2009, Wiktora 2011 oraz nagrody TVP „Artysta bez granic” 2016. Nagrał 40 płyt, z których trzy otrzymały nagrody polskiego przemysłu fonograficznego „Fryderyk”. Waldemar Malicki koncertuje w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Japonii… 26 maja zagra w Juchnowcu Kościelnym.

Waldemar Malicki