28 maja zapraszamy na 9. Bieg Konopielki. Impreza w Juchnowcu Dolnym od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem. Atmosfera, ludzie, nagrody, książki – to wszystko sprawia, że Bieg Konopielki jest wyjątkowy.

Bieg główny na 10 km startuje w samo południe. Wcześniej zapraszamy do udziału w Biegu Familijnym i Biegu po Książkę – wszak to impreza z literackim akcentem. A po biegach widzimy się we Frampolu, gdzie urodził się i tworzył Edward Redliński, autor słynnej „Konopielki”, od której zaczerpnięta została nazwa imprezy. We Frampolu będzie podlaskie jadło, losowanie książek, muzyka i zabawa.

Szczegóły na stronach www.biegkonopielki.pl oraz www.okjuchnowiec.pl. Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 85 719 60 56 oraz 530 453 059    

9. Bieg Konopielki