Mapa Gminy
Folder str.1
Folder str.2
Folder str.3
Folder str.4
Folder str.5
Folder str.6
Folder str.7
Folder str.8

ROWEROWY ZAWRÓT GŁOWY W KLEOSINIE – znakowanie rowerów!
W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi znakowania rowerów podczas pikniku rowerowego, który odbędzie się 9 czerwca 2022r. (czwartek) w Kleosinie informujemy, że do znakowania rowerów niezbędny jest dowód zakupu roweru oraz dowód osobisty.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w pikniku rowerowym w Kleosinie godz. 15-23 oraz w grze terenowej w dniu 9 czerwca 2022r. w godz. 15-17 (czwartek) Czekają liczne atrakcje m.in. miasteczko ruchu drogowego, rowerowy tor przeszkód, dmuchańce, kino plenerowe i wiele wiele innych. Na uczestników gry czekają nagrody! Zgłoś swój udział w grze do 8 czerwca 2022r.!
Szczegóły w załączeniu:
Piknik i gra terenowa realizowane są w związku z realizacją operacji pn. „Wskakuj na rower” w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie/zakresach: Promowanie obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych.

Regulamin Gry Rowerowej [.PDF]

Regulamin Gry Rowerowej [.DOCX]

Karta zgłoszeniowa do Gry rowerowej [.PDF]

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Wójt Gminy Juchnowiec Kościelny informuje o rozstrzygnięciu konkursu na opracowanie projektu graficznego LOGO

Konkurs na Logo został ogłoszony 25.03.2022r. Prace można było składać w dowolnej technice do skrzynek podawczych znajdujących się w Urzędzie Gminy Juchnowiec Kościelny, przesłać drogą pocztową na adres Urząd Gminy Juchnowiec Kościelny ul. Lipowa 10 16-061 Juchnowiec Kościelny lub elektronicznie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prace przyjmowane były do dnia 15.04.2022r. Konkurs miał charakter otwarty, mogły do niego przystąpić dorośli, młodzież i dzieci, przesyłając pisemne zgłoszenie wraz z pracą zgodnie z treścią Załącznika nr 1, a w przypadku osób niepełnoletnich Załącznika nr 2 do Regulaminu.

Komisja oceniała zgłoszone projekty zgodnie z następującymi kryteriami: walory estetyczne i graficzne projektu, oryginalność pomysłu, łatwość zapamiętywania i pozytywne skojarzenia, oddanie specyfiki tematu. Po  długiej  analizie  przesłanych  prac  komisja  orzekła,  że  zwycięskim  projektem  i  nowym logiem jest poniższa grafika.

 

Komisja wyróżniła także 2 prace. Organizatorzy  skontaktują  się  ze zwycięzcą i z osobami wyróżnionymi  w celu przeniesienia  praw  autorskich  i  sposobu przekazania nagród.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
wójt Krzysztof Marcinowicz

---------------------------------------------------------------------------------------------------

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja pn. „Wskakuj na rower” mająca na celu Promowanie obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Wartość realizowanej operacji: 65 207,13 zł w tym ze środków EFRROW 34 464 zł.