Zmienia się wnętrze Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Dzięki projektowi „Zakup wyposażenia do Pracowni Edukacji Artystycznej” uczestnicy zajęć mogą pracować w komfortowych warunkach, mając do dyspozycji m.in. projektor z elektrycznym ekranem i nowoczesny stół modułowy. Wcześniej w pracowni przeprowadzono remont, a dzisiaj prowadzonych jest tam szereg zajęć, które pozwalają rozszerzyć ofertę kulturalną gminy.

Projekt „Zakup wyposażenia do Pracowni Edukacji Artystycznej” zrealizowany przez Ośrodek Kultury dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Pracownia Ośrodka Kultury wyposażona dzięki projektowi „Zakup wyposażenia do Pracowni Edukacji Artystycznej”. Projekt dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego