Władze Gminy

Wójt Gminy Juchnowiec Kościelny - mgr Krzysztof Marcinowicz
Zastępca Wójta- mgr inż. Mirosława Jaroszuk
Sekretarz Gminy - mgr inż. Teresa Rudzik
Skarbnik Gminy - mgr Anna Jakuć

Radni Rady Gminy (kadencja lata 2018 -2023)
BOROWSKI MAREK (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
DOMASZUK JAN ZDZISŁAW (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
GILEWSKA MARZENA (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
GRADKOWSKI PAWEŁ (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
JABŁOŃSKA BOŻENA (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
JANUSZEWSKA JOANNA (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
JUŹWIK MAREK (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
KOZŁOWSKI STEFAN LEON (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
ŁAPIŃSKI MARIUSZ (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
MALISZEWSKA BOŻENA (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
NIEWIŃSKI MAREK (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
SZCZUKA KRZYSZTOF (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
SZYMAŃSKI ROBERT (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
ZACZENIUK GRZEGORZ (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
ZAWADZKI MARCIN (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
 

Przewodniczący Rady Gminy - JOANNA JANUSZEWSKA

 

Komisje Rady Gminy

1. Komisja Rewizyjna

Marcin ZAWADZKI - przewodniczący komisji

Marek BOROWSKI

Bożena MALISZEWSKA

Marek NIEWIŃSKI

Krzysztof  SZCZUKA

Robert SZYMAŃSKI

 

2. Komisja Rolnictwa i Finansów

Marek JUŹWIK - przewodniczący komisji

Paweł GRADKOWSKI

Bożena JABŁOŃSKA

Stefan Leon KOZŁOWSKI

Mariusz ŁAPIŃSKI

Robert SZYMAŃSKI

 

3. Komisja Samorządowa

Krzysztof SZCZUKA - przewodniczący komisji

Jan Zdzisław DOMASZUK

Marzena GILEWSKA

Paweł GRADKOWSKI

Mariusz ŁAPIŃSKI

Bożena MALISZEWSKA

 

4. Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Stefan Leon KOZŁOWSKI - przewodniczący komisji

Jan Zdzisław DOMASZUK

Marek JUŹWIK

Marek NIEWIŃSKI

Grzegorz ZACZENIUK

Marcin ZAWADZKI