Takie spotkania pamięta się baaaardzo długo. Deszcz, burza, błyskawice, a mimo to fantastyczna atmosfera i doskonała zabawa. Tak było w parku w Śródlesiu. Nic nie było w stanie pokrzyżować planów. Uczestnicy pikniku stworzyli naprawdę niezapomniany klimat. 

Chętnie garnęliśmy się do warsztatów kulinarnych, tworzyliśmy kosmetyki naturalne, analizowaliśmy skład swojego ciała i rozmawialiśmy o diecie i zdrowym odżywaniu. Były wesołe rodzinne konkursy, gry i zabawy. Był quiz o Śródlesiu, w którym nagrody wręczali wójt gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztof Marcinowicz i dyrektor Ośrodka Kultury Krzysztof Sokólski. Wójt oficjalnie otworzył piękny park w Śródlesiu. Wszystkim błogosławił ksiądz Bogusław Zieziula, proboszcz parafii w Ignatkach-Osiedlu, a mieszkańcom dziękował sołtys Śródlesia Krzysztof Pilch. 

W takiej atmosferze nawet deszcz i burza nie mogły przeszkodzić w zabawie. Brawa zebrał pokaz stepowania w wykonaniu prawdziwych mistrzów - pani Gracji, Klaudii i Łukasza. Potem było już istne szaleństwo przy koncercie wspaniałych dziewcząt z zespołu "Słowianki". Znane przeboje, w barwnej aranżacji porwały wręcz do zabawy publiczność. Niezapomniany wieczór zakończył efektowny fireshow. Pokaz ognia miał dodatkowe atrakcje w postaci grzmotów i błyskawic, jakie pojawiały się na niebie.Ale to tylko dodało klimatu całemu show. Mimo deszczu z zapartym tchem oglądaliśmy ogniowy popis, wieńczący to wyjątkowe spotkanie.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w Śródlesiu, tworząc niezapomnianą atmosferę sobotniego spotkania.