Takiego wydarzenia jeszcze nie było! W poświąteczną niedzielę, 27 grudnia zapraszamy do wspólnego kolędowania podczas koncertu online na żywo. Koncert „Wesoła Nowina” rozpocznie się o godzinie 16. Wystąpi chór Ośrodka Kultury „Viva Arte”, a kolędować będziemy z wójtem gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztofem Marcinowiczem! Klikając w link https://youtu.be/bq58Z6CqnmQ obejrzycie transmisję live z Ośrodka Kultury.

Na scenie pojawi się chór Viva Arte, którym dyryguje Jolanta Drużyńska. Zespół przygotował piękne kolędy przedstawione w niecodziennej aranżacji. Będziemy słuchać śpiewu, ale nie tylko. Stworzymy telewizyjne mini-studio, gdzie… kolędować będą wójt Krzysztof Marcinowicz i dyrektor Ośrodka Kultury Krzysztof Sokólski. Od wójta dowiemy się między innymi, jak ocenia mijający rok w gminie i jakie plany kreśli na przyszłość.
Zapowiada się naprawdę wyjątkowe popołudnie. W czasach, kiedy nie możemy ze sobą zbyt często się widywać, spotkajmy się przynajmniej online. Bądźmy razem pozostając w świątecznej atmosferze, śpiewajmy kolędy z chórem „Viva Arte” i kolędujmy z gospodarzem juchnowieckiej gminy.
Przypominamy bezpośredni link do transmisji: https://youtu.be/bq58Z6CqnmQ