Zarząd Białostockiej Komunikacji Miejskiej Urzędu Miejskiego w Białymstoku informuje, iż w związku z planowanym od 6 kwietnia 2021 r. zamknięciem ulicy Mickiewicza na odcinku od ulicy Franciszka Karpińskiego do granicy miasta, od 1 kwietnia 2021 r. wprowadza tymczasową zmianę trasy linii 109.

- Autobus linii 109 w kierunku NIEWODNICY NARGILEWSKIEJ pojadą ulicami:
SIENKIEWICZA / RZEKA BIAŁA (nr inw. 417 – IIIperon) – Warszawska – Pałacowa – Adama Mickiewicza – Jacka Kuronia – Św. Proroka Eliasza – DOJLIDY GÓRNE / PĘTLA – Dojlidy Górne – Brzoskwiniowa – Stanisławowo – Solniczki – NIEWODNICA NARGILEWSKA

- Autobus linii 109 w kierunku RZEKI BIAŁEJ pojadą ulicami:
NIEWODNICA NARGILEWSKA – Solniczki – Stanisławowo – Brzoskwiniowa – Dojlidy Górne – DOJLIDY GÓRNE / PĘTLA – Św. Proroka Eliasza – Jacka Kuronia – Adama Mickiewicza – Elektryczna – Branickiego – Aleja J. Piłsudskiego - SIENKIEWICZA / RZEKA BIAŁA (nr inw. 417 – IIIperon)