Teledyskiem „Maryś, zaszczep się!” w wykonaniu zespołów „Koplanianki” i „Srebrne Nutki” zainteresowały się największe polskie programy informacyjne. Fragmenty materiału pokazał Teleexpress oraz główne wydanie Wiadomości‼ Informacje o muzycznym pomyśle można było obejrzeć w wydaniach emitowanych 2 stycznia. Obszerny materiał o klipie zrealizował również białostocki „Obiektyw”. Gratulujemy paniom i panom reprezentującym „Koplanianki” oraz „Srebrne Nutki”. Specjalne podziękowania dla Marka Matysa z Rumejk, który gościnnie wystąpił w filmie. Pan Marek razem z żoną Bożeną bardzo pomogli w realizacji całego materiału.   

Pamiętajmy, że w ostatnim czasie Koplanianki i Srebrne Nutki nie mają wielu okazji do koncertowania, a przy pracy nad materiałem zespoły mogły spotkać się, pośpiewać i przy tym sprawdzić przed kamerą. Teledysk emitowany jest na kanale YouTube Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Klip obejrzało już 40 tysięcy widzów. Dziękujemy oglądającym i zachęcamy do podejścia z dystansem i przymrużeniem oka do całej sytuacji.

Link do teledysku - https://youtu.be/sXfmPI-DwWE

Materiał został zrealizowany przez Gminę Juchnowiec Kościelny z środków otrzymanych od Wojewody Podlaskiego w ramach Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.