Gmina Juchnowiec Kościelny podpisała umowę w ramach projektu „Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym –„Granty PPGR” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. W zeszłym tygodniu otrzymaliśmy środki na zakup laptopów. W maju zaplanowano ogłoszenie przetargu na wybór dostawcy sprzętu komputerowego.

W związku z planowanym zakupem laptopów prosimy rodziców i opiekunów dzieci, którzy złożyli stosowne dokumenty w grudniu 2021 r. o dostarczenie danych do podpisania umów przekazania sprzętu komputerowego.
Dane zbieramy w terminie do 27 maja 2022 r. Zakres danych do pobrania poniżej.
Miejsce złożenia: budynek Urzędu Gminy Juchnowiec Kościelny, ul. Lipowa 10.
Dokumenty należy składać osobiście lub za pośrednictwem Poczty (decyduje data wpływu do Urzędu).
Więcej informacji pod numerami telefonu: 697 011 803, 85 719 66 79.
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DANE NIEZBĘDNE DO ZAWARCIA UMOWY PRZEKAZANIA LAPTOPÓW - granty PPGR [PDF 674kB]

DANE NIEZBĘDNE DO ZAWARCIA UMOWY PRZEKAZANIA LAPTOPÓW - granty PPGR [DOCX 153kB]