Lokalna Grupa Działania - Puszcza Knyszyńska serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu konsultacyjnym pn. „Możliwości współpracy i pozyskiwania środków finansowych w przyszłej perspektywie finansowej w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju LGD Puszcza Knyszyńska.”

Celem spotkania jest zapoznanie uczestników z warunkami i możliwościami pozyskiwania środków finansowych w ramach przedsięwzięć i celów LGD Puszcza Knyszyńska w perspektywie finansowej 2021-2027 w kontekście zidentyfikowanych problemów, celów, przedsięwzięć i wskaźników lokalnej strategii rozwoju.

Spotkanie konsultacyjne zorganizowane zostanie w dniu 25 sierpnia 2022 roku w godzinach 10.00-14.00, w świetlicy wiejskiej w Ignatkach - Osiedlu, ul. Jeździecka 6.

Program spotkania dostępny jest na stronie:
https://www.puszczaknyszynska.org/SPOTKANIE_KONSULTACYJNE_W_GMINIE_JUCHNOWIEC_KO%C5%9ACIELNY,5353,854