W dniu 14 czerwca 2023 r. złożona została oferta z pominięciem otwartego konkursu ofert na podstawie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz.571) na realizację zadania publicznego pt. „XIX Festiwal Sportów Wodnych Osób Niepełnosprawnych Memoriał Eugeniusza Wilczyńskiego” przez Regionalny Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem „Jesteśmy razem”.

Zgodnie z wyżej wymienioną ustawą oferta zostaje podana do publicznej wiadomości na okres 7 dni.
Uwagi dotyczące oferty można zgłaszać na piśmie w sekretariacie Urzędu Gminy Juchnowiec Kościelny, ul. Lipowa 10, 16-061 Juchnowiec Kościelny
w godzinach pracy urzędu – pn. 9.00-17.00, wt.-pt. 7.30-15.30,  za pośrednictwem operatora pocztowego lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 21 czerwca 2023 r. (decyduje data wpływy do urzędu).
Uwagi zgłoszone po tym terminie nie będą uwzględniane.

Załącznik:

Oferta na realizację zadania publicznego pt. „XIX Festiwal Sportów Wodnych Osób Niepełnosprawnych Memoriał Eugeniusza Wilczyńskiego”

Rozstrzygnięcie