Wójt Gminy Juchnowiec Kościelny ogłasza konkurs na opracowanie logo ścieżki rowerowej w ramach realizacji projektu pn. „Wskakuj na rower” w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie/zakresach: Promowanie obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych.
Konkurs startuje 22 listopada i trwać będzie do 15 grudnia br. Ma on na celu opracowanie projektu graficznego Logo ścieżki rowerowej.
Do konkursu mogą przystąpić dzieci, młodzież oraz dorośli. Logo będzie stosowane w celu promocji ścieżki rowerowej.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem i do wzięcia udziału w Konkursie!

Regulamin
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
Załącznik nr 3

Plakat przedstawia informacje o konkursie na logo ścieżki rowerowej. Na niebieskim tle, wśród pól widać ścieżkę rowerową. Na poboczu ścieżki, na tle polnych maków przedstawiony jest rower.  Na plakacie widnieją także loga instytucji pośredniczących w projekcie.