27 maja zapraszamy na 10. Bieg Konopielki. Jubileusz pełen jest atrakcji i niespodzianek. Nie zabraknie ich na 10-kilometrowej trasie biegu głównego, gdzie zawodników zagrzewać do walki będzie piękna Konopielka, a może nawet Konopielki… Niespodzianki szykujemy również we Frampolu – przecudownym miejscu, gdzie urodził się i tworzył Edward Redliński, autor słynnej „Konopielki”. Tam spotkamy się po biegu. Będzie można pośpiewać, potańczyć, spróbować podlaskiego jadła i degustować specjały z chłopskiego stołu. Postaramy się, aby ostatnia sobota maja stała się dniem wyjątkowym. Liczymy, że biegacze pomogą w stworzeniu niezwykłego klimatu, z jakim kojarzona jest konopielkowa impreza. Gorąco zapraszamy do Juchnowca. Regulamin i formularz rejestracyjny znajduje się na stronie www.biegkonopielki.pl Tam też można zapisać się na bieg familijny, który w tym roku ma rozszerzoną formułę i połączony jest z zabawami i animacjami. Do Juchnowca można zatem przybywać całymi rodzinami, czy grupami znajomych. Przybywajcie i niech konopielkowa moc będzie z Wami.